چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
درباره ما
گروه پیکان پارس با ارائه برترین برندهای موجود، گام بلندی را جهت کسب جایگاه ممتاز در حوزه تامین قطعات یدکی خودرو برداشته است.
 • چشم انداز گروه پیکان پارس :
  تبديل شدن به رهبر بازار در فروش قطعات موتوری، جلوبندی، سوخت رسانی و غیره خودرو در طي هفت سال آينده (1396) در سطح كشور و ارتقا جایگاه برند های این شرکت به عنوان برند مطرح در حوزه كشورهاي هدف صادراتي.
 • برنامه هاي بلند مدت گروه پیکان پارس :
  برندهای ما در سال 1397 سرآمد در حوزه كيفيت، سهم بازار و رضايت مشتريان در ميان شركت هاي فعال در صنايع (قطعات موتوری خودرو در بازار هدف) خواهد بود.
 • رسالت يا بيانيه گروه پیکان پارس :
  موفقيت ما بر مبناي رضايت مستمر زنجيره ارزش آفريني (مصرف كنندگان نهايي، مشتريان، كاركنان، تامين كنندگان و سهامداران) در راستاي چشم انداز گروه پیکان پارس براي تبديل شدن به شرکتی با برندهای برتر در بازارهاي هدف مي باشد. ما به تغيير و نوآوري با ايجاد سازمان ياد گيرنده و سازمان تند آموز اهميت ويژه مي دهيم. ما به وجوه تمايزمان وفادار خواهيم ماند. ما اعتقاد داريم كيفيت مستمر در محصولات و خدمات جزء نيازهاي پايه مشتريانمان مي باشد. ما اهميت مشتريان برون و درون سازماني را درك كرده و در تمام برنامه ها و اقداماتمان رعايت خواهيم كرد.
 • نيات استراتژيك گروه پیکان پارس :
  ـ طراحي و اجراي سيستم توزيع مويرگي در سطح كشور ـ طراحي و اجراي سيستم صادرات مناسب در سطح كشور هاي همسايه ـ تكميل سبد كالايي برندهای گروه پیکان پارس در راستاي چشم انداز ـ حفاظت از برندهای شرکت و همچنين وجوه تمايز در تمام حالات ـ ارتقاء مستمر رضايت در زنجيره ارزش آفريني ـ حصول به اهداف فروش و توسعه بازار به نحوي شايسته تر از رقبا